Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

29 listopada egzaminem teoretycznym i praktycznym zakończył się Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Szkolenia zostały zorganizowane w remizie OSP Mogilno. Celem kursu jest przygotowanie do zadań z zakresu ratowania życia i zdrowia podczas akcji. W kursie wzięli udział druhowie z jednostek z terenu Gminy: Korzenna, Łukowica, Podegrodzie, Grybów, Kamionka Wielka.

Szkolenie odbyło się w dniach 21-22.11 oraz 27-29.11.2020r., a przeprowadzone zostało  przez firmę MED-POŻ Szkolenia Usługi Andrzej Żaba.

Strażacy z naszej jednostki:

Pełny kurs: Martyna Bacia, Nicole Jarosz, Mateusz Kazana, Karol Chronowski, Jakub Przychocki, Marcin Konicki, Dawid Ząber, Marta Kiełbasa, Artur Szlag, Dawid Szlag, Dominik Szlag, Adrian Kazana, Katarzyna Mogilska.

Recertyfikacja: Anna Filip, Karolina Chronowska, Michał Konicki, Dawid Ogorzałek, Kamila Gajdosz, Mateusz Zwolenik, Adrian Kita, Paweł Rola. 

fot. OSP Mogilno, MED-POŻ

 


WSPIERAJĄ NAS