Nabór do Mażoretek Orkiestry Dętej OSP Mogilno

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Nabór do Mażoretek Orkiestry Dętej OSP Mogilno

Nabór do Mażoretek Orkiestry Dętej OSP Mogilno

Zapraszamy na nabór do Mażoretek Orkiestry Dętej OSP Mogilno. Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 marca o godz. 9:00 w Domu Kultury w Mogilnie. Jedynym warunkiem przyjęcia do grupy jest ukończone 11 lat. Warsztaty taneczne prowadzone są przez Anna Zborek. 
Próby odbywają się raz w tygodniu w Centrum Kultury w Mogilnie i w Siedlcach.
 
Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności choreograficzne to teraz masz taką możliwość!
 

 

Mażoretki są nieodłączną częścią występów plenerowych. Podczas marszu idą przed naszą Orkiestrą. Nie tylko spełniają funkcję widowiskową, lecz za pomocą gestów także mogą sygnalizować zbliżający się zakręt, zakończenie utworu bądź zmianę rytmu.

 


WSPIERAJĄ NAS