Warsztaty muzyczne ORKIESTRA – nasza DUMA

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Warsztaty muzyczne ORKIESTRA – nasza DUMA

Warsztaty muzyczne ORKIESTRA – nasza DUMA

Do 15 listopada 2021 realizowany był projekt pt. “ORKIESTRA – nasza DUMA” w którym wzięło udział 25 osób. Przez 45 godzin zajęć członkowie Orkiestry pozyskiwali wiedzę teoretyczną w tym zakresie oraz rozwijali umiejętności grania na instrumentach. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną Orkiestra została podzielona na mniejsze kilkuosobowe grupy.

Aby ułatwić doskonalenie umiejętności uczestników sekcję zostały podzielone na 5 grup: klarnetów i saksofonów, perkusyjna, trąbek, puzonów i sakshornów, fletów. Każda z sekcji miała osobnego profesjonalnego nauczyciela.

 

Projekt pt. “ORKIESTRA – nasza DUMA” współfinansowany przez Powiat Nowosądecki w ramach konkursu Kulturalne Sądeckie.


WSPIERAJĄ NAS