Mogilno – pożar wiaty

Home > Aktualności > Zdarzenia > Pożary > Mogilno – pożar wiaty

Mogilno – pożar wiaty

17 marca o godzinie 12:07 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru wiaty w miejscowości Mogilno. Po przybyciu na miejsce ustalono, że pożarem objęta w całości była wiata przeznaczona do przechowywana sprzętu gospodarczego.

Działania strażaków polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palący się obiekt oraz zabezpieczenie przepalonych kabli które biegły ze słupa energetycznego do pobliskiego budynku. – relacjonuje dh Szymon Pres.

 

Na miejsce również wezwano pogotowie energetyczne które odłączyło uszkodzone kable. Po dokładnym sprawdzeniu kamerą termowizyjną i przelaniu całej konstrukcji wodą zakończono działania – dodaje.

 

W akcji brały udział:

  • dwa zastępy GBA JRG 1 Nowy Sącz
  • zastęp SLRRt JRG 1 Nowy Sącz
  • zastęp GBA OSP Mogilno
  • zastęp GBA OSP Korzenna
  • Pogotowie Energetyczne
fot. OSP Mogilno

WSPIERAJĄ NAS