Najlepsza drużyna chłopięca MDP w Gminie! [ZDJĘCIA]

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza > Najlepsza drużyna chłopięca MDP w Gminie! [ZDJĘCIA]

Najlepsza drużyna chłopięca MDP w Gminie! [ZDJĘCIA]

W dniu 8 września 2024 roku na stadionie sportowym w Nawojowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których uczestniczyły drużyny z gmin: Nawojowa, Korzenna oraz Kamionka Wielka. Naszą jednostkę reprezentowała drużyna chłopięca Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która odniosła wielki sukces, zajmując pierwsze miejsce!

Zawody składały się z trzech konkurencji: musztry, sztafety pożarniczej oraz rozwinięcia bojowego. Nasi młodzi strażacy wykazali się niezwykłą determinacją, umiejętnościami i duchem zespołowym, co pozwoliło im na osiągnięcie tak znakomitego wyniku.

Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów za sprawne przygotowanie zawodów, a także do opiekunów drużyny, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie naszych zawodników. Szczególne wyrazy uznania należą się naszej drużynie, która z wielkim zaangażowaniem reprezentowała jednostkę, przynosząc nam dumę i radość.

Skład drużyny: Bielak Bartosz, Fyda Tomasz, Gągola Jakub, Marek Szymon, Oleksy Filip, Pach Alex, Pałubiak Michał, Smaga Krzysztof, Szlag Adrian, Szlag Bartłomiej, Szlag Mateusz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i liczymy na kolejne sukcesy naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w przyszłości!