Gminny Dzień Strażaka w Wojnarowej 2022 [FOTORELACJA]

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Gminny Dzień Strażaka w Wojnarowej 2022 [FOTORELACJA]

Gminny Dzień Strażaka w Wojnarowej 2022 [FOTORELACJA]

22 maja 2022 świętowaliśmy Gminny Dzień Strażaka połączony z 90-leciem OSP Wojnarowa. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 13:00 przemarszem do kościoła parafialnego w Wojnarowej. Po wspólnej Mszy Świętej obchody zostały przeniesione na plac przy Szkole Podstawowej. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone odznaczenia dla zasłużonych strażaków. Zaproszeni goście skierowali do wszystkich zebranych słowa wdzięczności i gratulacji. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczął się Piknik Szkolny.

Wśród pocztów sztandarowych nie zabrakło przedstawicieli naszej jednostki a kompanię honorową uzupełnili nasi członkowie JRG oraz MDP, uroczystość uświetniła Orkiestra Dęta OSP Mogilno. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

fot. dh Karolina Chronowska (OSP Mogilno)


WSPIERAJĄ NAS