I Półkolonia dla członków MDP w naszej jednostce

Home > Aktualności > Z życia jednostki > I Półkolonia dla członków MDP w naszej jednostce

I Półkolonia dla członków MDP w naszej jednostce

Pierwsza półkolonia w naszej jednostce odbyła się od 5 do 16 lipca 2021 r. Wydarzenie było przeznaczone dla wszystkich członków naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz dla chętnych, którzy chcą wstąpić w jej szeregi. Udział wzięło 41 osób.

– Jej celem była integracja, spędzenie wspólnego czasu oraz poprawa kondycji fizycznej dzieci i młodzieży. – opowiada dh Marta Kiełbasa – pomysłodawczyni półkolonii.

 

Od poniedziałku do piątku przez 5 godzin (dziennie) nasi najmłodsi strażacy mieli zapewniony czas pełen wrażeń.

Pełna lista atrakcji które czekały na naszych najmłodszych członków jednostki jest bardzo długa: Graffiti – malowane kredą, Kolorowy dzień – proszki holi, Spotkanie z policjantem, Pokaz mody, Zawody strongman, Zawody na sankorolkach, Prądopilka, Tenis stołowy, Piłka plażowa, Byk rodeo, Gry planszowe, Gry i zabawy z wodą, Basen, Turniej w fifę, Wata cukrowa, Piłka nożna, Koszykówka, Babinkton, Gry i zabawy animatorskie, Przeciąganie liny, Ognisko, Zapoznanie się z sprzętem w samochodach strażackich, Nocowanie w remizie OSP – relacjonuje dh Marta.

 

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w przygotowań I Półkolonii MDP Mogilno:

dh Marty Kiełbasa (organizator), dh Annie Buchowicz, Beacie Marek, Joannie Filip, Ewie Szlag, Elżbiecie Gajdosz, dh Martynie Bacia, dh Nicole Jarosz, dh Kamili Gajdosz, dh Łukaszowi Kożuch.

 


WSPIERAJĄ NAS