Nowy Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Korzennej

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Nowy Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Korzennej

Nowy Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Korzennej

Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Korzennej odbył się 29 maja w dworze w Lipnicy Wielkiej. Podczas zjazdu dokonano podsumowania działalności OSP za ostatnich pięciu lat oraz wybrano nowe władze na następną kadencję 2021-2026.

Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Korzennej w najbliższej pięcioletniej kadencji będzie działać w następującym składzie:
Prezes: dh Leszek Skowron (OSP Mogilno)
Wiceprezes: dh Jan Klimek (OSP Siedlce)
Wiceprezes: dh Jaroslaw Mika (OSP Wojnarowa)
Komendant gminny: dh Pawel Rola (OSP Mogilno)
Sekretarz: dh Jarosław Babiec (OSP Lipnica Wielka)
Skarbnik: dh Dawid Ogorzalek (OSP Mogilno)
Członek prezydium: dh Dariusz Szewczyk (OSP Jasienna)

Ponadto członkami Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Korzennej z naszej jednostki zostali: dh Agata Bugara oraz dh Karol Chornowski.

Naszą jednostkę reprezentowali wraz z prawem głosu wyborczego: dh Karolina Chronowska, dh Jakub Przychocki, dh Adrian Kita, dh Szymon Pres, dh Mateusz Zwolenik.