Podzielmy się z Ukrainą

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Podzielmy się z Ukrainą

Podzielmy się z Ukrainą

W realny sposób możemy pomóc mieszkańcom Ukrainy. Od poniedziałku do środy w siedzibie naszej remizy będzie można składać rzeczy które chcemy przekazać naszym wschodnim sąsiadom. Oprócz naszej jednostki zbiórkę organizuje Koło Gospodyń Wiejskich z Posadowej Mogilskiej oraz MALWA z Mogilna. 

– Można przywozić: suchą żywność, konserwy, wodę do picia, środki do higieny, latarki, świece, kaszki, słoiczki z jedzeniem, pieluchy dla dzieci, mleko w proszku dla niemowląt. – mówi Naczelnik OSP Mogilno dh Paweł Rola.

– Również można składać nowe: termosy, koce, śpiwory, ciepłe skarpety, pościel, bieliznę. – dodaje dh Rola – My jako strażacy od niedzielnego poranka rozpoczęliśmy zbiórkę sprzętu który będziemy mogli przekazać druhom z Ukrainy. – relacjonuje Naczelnik.

Rzeczy można przywozić w najbliższy poniedziałek, wtorek 16:00-19:00 oraz w środę 9:00-19:00.

Kontakt:

  • Koło Gospodyń Wiejskich MALWA: 506 401 611
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Posadowej Mogilskiej: 880 680 374
  • dh Paweł Rola: 694 643 903

WSPIERAJĄ NAS