Nasi strażacy na podium Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Nasi strażacy na podium Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Nasi strażacy na podium Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 5 marca w dworze w Lipnicy Wielkiej odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W zawodach wzięło udział 38 osób z 6 jednostek.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe:

• Grupa I: klasy I-IV
  • Grupa II: klasy V-VIII
  • Grupa III: szkoła ponadpodstawowa

Zwycięzcą Grupy II został Michał Pałubiak a drugie miejsce w Grupie I zajął Filip Pałubiak

Naszą jednostkę ponadto reprezentowali: Szymon Marek, Aleksandra Chronowska, Wojciech Fyda.

Laureaci pierwszych miejsc ze wszystkich kategorii wiekowych zakwalifikowali się do etapu powiatowego. Naszą jednostkę będzie reprezentował Michał Pałubiak.

Dziękujemy Zarządowi Gminnemu za zorganizowanie turnieju, sponsorom za nagrody: Wójtowi Gminy Korzenna, Pawłowi Miłkowskiemu Auto Baza, Marcinowi Groń – MAGIA ROZRYWKI.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na kolejnych szczeblach!