Dożynki Gminne w Korzennej 2022 [FOTORELACJA]

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Dożynki Gminne w Korzennej 2022 [FOTORELACJA]

Dożynki Gminne w Korzennej 2022 [FOTORELACJA]

Mieliśmy przyjemność brać udział w największym święcie Gminy Korzenna, które miało miejsce 14 sierpnia 2022 roku. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem od Urzędu Gminy do placu przy Dworku w Korzennej, a my byliśmy odpowiedzialni za zabezpieczenie przeciwpożarowe na terenie gminy podczas trwania wydarzenia.

Byliśmy podekscytowani, że mieliśmy okazję wziąć udział w tak ważnym dla naszej społeczności wydarzeniu. Już na samym początku naszej drogi, na przodzie korowodu, szły nasze Mażoretki, a za nimi Orkiestra, a tuż za nimi – poczty sztandarowe wraz z delegacją z naszej jednostki.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą fotorelacją z tego wyjątkowego wydarzenia!


WSPIERAJĄ NAS