Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022 [ZDJĘCIA]

Home > Aktualności > Z życia jednostki > Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022 [ZDJĘCIA]

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022 [ZDJĘCIA]

6 czerwca na stadionie sportowym w Wojnarowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla gmin Korzenna i Kamionka Wielka. W zawodach łącznie wzięło udział 15 drużyn, w tym 4 kobiece i 10 męskich. Gminę Korzenna reprezentowało 11 drużyn. Zawodnicy zostali ocenieni w trzech konkurencjach tj. musztra, sztafeta pożarnicza oraz bojówka.

IMG_0397
I kategoria: musztra.
IMG_0498
II kategoria: sztafeta.
IMG_0890
III kategoria: bojówka.

Wyniki końcowe dla Gminy Korzenna:

Kobiety

I miejsce OSP Korzenna
II miejsce OSP Wojnarowa
III miejsce OSP Jasienna
IV miejsce OSP Mogilno

Mężczyźni

I miejsce OSP Korzenna
II miejsce OSP Mogilno
III miejsce OSP Wojnarowa
IV miejsce OSP Janczowa
V miejsce OSP Siedlce
VI miejsce OSP Korzenna Centrum
VII miejsce OSP Lipnica Wielka

IMG_1028

Skład drużyny kobiet: Bacia Marta, Bacia Martyna, Bacia Sabina, Bugara Agata, Chronowska Karolina, Jarosz Nicole, Kiełbasa Marta, Oleksy Martyna, Smaga Karolina.

Skład drużyny mężczyzn:  Bacia Sebastian, Kiełbasa Maciej, Kita Grzegorz, Michalik Grzegorz, Ogorzałek Michał, Przychocki Jakub, Smaga Kamil, Szlag Dawid, Zwolenik Mateusz.

IMG_0363

fot. Elżbieta Bugara